• Dil

Veen Mobilya Ankara

Vizyon : Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile VEEN değerini üretmek ve yönetmek.

Misyon : Müşteri beklentileri, istekleri doğrultusunda: her yaşam alanına güven, kalite, değer katan, ar-ge ve özel tasarımlarımızla dokuyan, çevreye duyarlı , ülke ekonomisine katkı sağlayan, çalışanıyla, tüketicisiyle mutlu ''veen ailesi'' oluşturmak.

Veen Mobilya Ankara Siteler Mobilyası müşterilerin ihtiyaçlarına uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası ile hizmet veren Veen Mobilya, ürün kalitesi ve verdiği güven ile sektördeki yerini korumaktadır. Teknolojinin gelişmelerini ve sektördeki trendleri yakından izleyen firmamız kalitenin peşindedir.  Ankara siteler oturma grubu, Ankara siteler yemek odası, Ankara siteler yatak odası, Ankara siteler düğün paketi  ile daha çok ulusal noktaya ulaşmak. 

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak, tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak, iç ve dış pazarda oluşturduğumuz 'iyi kaliteli ürün' kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak, üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak, faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak Şirketimizin kalite politikasıdır.

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla firmamız; "Verimlilik ve Müşteri Tatmini" istekleri doğrultusunda, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

 

Whatsapp İletişim Hattı