• Dil

Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasına gittikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak ürünü sepetinize atabilirsiniz. Dilerseniz bu aşamadan sonra alışverişe devam edebilir ya da ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca satış danışmanlarımız ile 0(542) 453 7887'den iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Teslimat sürelerimiz dönemsel olarak farklılık göstermekle birlikte Ankara ve Çevre İllerimize 15-20 gün, yurtdışı teslimatlarımız 30-45 gün arasında yapılmaktadır. 

Yurtiçi teslimatlarımız anlaşmalı Kargo Firmamız ile Yurtdışı teslimatlarımız anlaşmalı Lojistik Firmamız olmak üzere iki farklı şekilde teslimat sağlamaktayız. 

Türkiye Geneli il merkezlerimize Kargo ile gönderim ücretsizdir. Yurtdışı teslimatlarımız Lojistik Firma ile gönderilen ürünlerde ise bölgelere ve alışveriş tutarlarına göre ücret belirlenmektedir.

Teslimat tarihinde olacak olası gecikmeler teslimat tarihinden en geç 2 gün öncesine kadar tarafınıza bildirilecektir. Olağan üstü durumlarda tarafınıza bilgi verilmeden yaşanacak bir gecikme durumunda iletişim kanallarımızı kullanarak siparişinizin teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

İletişim Hattımız : 0(542) 453 7887

Whatsapp İletişim Hattı